REGULAMIN I CENNIK
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu i cennikiem przed umówieniem się na wizytę. Umówienie wizyty jest jednoznaczne z ich akceptacją.

                                                                              MAKIJAŻ PERMANENTNY
Poinformuj przed zabiegiem, jeżeli występują u Ciebie:

– alergia na amoniak, hennę lub farbę,

– spore braki włosków,

– alergia na produkty do laminacji,

– przeziębienie, osłabienie,

– wszelkie stany zapalne w okolicy brwi,

– łuszczyca w okolicy brwi,

– świeża opalenizna,

– nużyca, wszawica,

– choroby układu hormonalnego, tarczycy,

– ciąża, karmienie piersią,

– przycięte włoski,

– niewygojony makijaż permanentny brwi,

– skóra po zabiegach złuszczających,

 

                                                                       INSTRUKCJA WSPÓŁPRACY
1. Możliwość płatności gotówką lub kartą.

2. Nie uznajemy spóźnień. Jedno opóźnienie powoduje kolejne, dlatego szanujmy swój czas.

3. Proszę o przyjście bez osób towarzyszących. W gabinecie podczas zabiegu nie mogą znajdować się osoby trzecie.

4. Miejsce nie jest przystosowane dla dzieci.

5. Makijaż permanentny może być wykonany tylko u osoby pełnoletniej.

6. W momencie rezygnacji z usługi – zaliczka nie jest zwracana. Nie ma możliwości wykorzystania wpłaconej kwoty na inny, tańszy zabieg.

7. W sytuacji, gdy nasza branża zostanie ponownie zamknięta (jednak miejmy nadzieję, że tak nie będzie) – zaliczka za zabieg nie jest zwracana – a termin zostaje przesunięty na najbliższy wolny i dogodny dla obu stron (w bieżącym roku). W przypadku rezygnacji z zabiegu i wizyty – zaliczka przepada.

8. W przypadku kwarantanny jednej ze stron – termin jest oczywiście przesuwany na późniejszy, najbliższy  wolny i dogodny dla obu stron (w bieżącym roku), ze względów bezpieczeństwa.

                                                       MAKIJAŻ PERMANENTNY – WAŻNE INFORMACJE 

· Przed podjęciem decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego proszę zapoznać się z moimi pracami. Jeżeli mój styl pracy jest dla Ciebie odpowiedni i zadowalający – zapraszam do kontaktu. Nie wykonuję makijażu niezgodnego z moim poczuciem estetyki czy łamiącego główne jego zasady. Dobór kształtu i koloru jest oczywiście indywidualny.

· Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić naturalną urodę i skorygować w miarę możliwości niedoskonałości czy asymetrię, która występuje u każdego, a nie być sztucznym, przerysowanym tatuażem. Powinien pasować do makijażu codziennego oraz twarzy sauté.

· Pigmenty utrzymują się w skórze przez okres od kilku miesięcy do kilku lat (w zależności od obszaru). Przez cały czas ulegają stopniowemu rozjaśnianiu.

· Na trwałość makijażu wpływa wiele czynników: wiek, rodzaj skóry, stan zdrowia, styl życia.

· Gabinet „Monika Zawiślan Stylizacja i Wizaż” zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu, gdy klientka nie przestrzegała zaleceń przed zabiegowych, będąc o nich poinformowana. W takim wypadku wpłacona kwota przepada.

· Makijaż permanentny ust utrzymuje się dłużej niż makijaż permanentny brwi.

· Zalecam przyjście w pomalowanych przez siebie brwiach, ułatwi to konsultację w doborze koloru. Nie reguluj brwi co najmniej miesiąc przed zabiegiem. Pomoże to w doborze naturalnego kształtu.

· Nie można w pełni zagwarantować oczekiwanych wyników zabiegu, ani że będą one identyczne w przypadku każdego klienta. Ilość zabiegów oraz ich efekt jest uwarunkowany dla każdej osoby indywidualnie.

· Nie wykonujemy brwi w kolorze czarnym, ponieważ jest to połączenie zimnych barw, które po czasie wypłukują się w chłodne tony: grafit i niebieski.

· Makijaż permanentny należy odświeżać w miarę potrzeby, unikając w ten sposób odbarwień na niepożądane kolory.

· Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja – rysunek wstępny. Pigmenty wybierane są przez linergistkę i dopasowane do naturalnej urody Klientki. Nie wykonujemy tatuażowych brwi.

· Dopigmentowania makijażu permanentnego po innych salonach są zawsze wyceniane indywidualnie i zwykle traktowane jako usługa wykonywana od początku, nie jako dopigmentowanie.

· Przy dopigmentowaniu obowiązują takie same przeciwwskazania, jak przy zabiegu głównym. Choroba/przeziębienie/osłabienie organizmu są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu/dopigmentowania!

Wskazania przed zabiegiem pigmentacji:

24h przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu, środków odurzających ani brać leków przeciwbólowych.
W przypadku skóry suchej należy zadbać o jej odpowiednie nawilżenie.
Opalenizna (nawet lekka; także po solarium) jest przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego.
Odradza się przyjmowania w dniu zabiegu wszystkiego, co może podnieść ciśnienie: energetyki, spalacze oraz leki rozrzedzające krew.
Aktywna opryszczka to bezwzględne przeciwwskazanie do wykonania zabiegu.
Przed makijażem permanentnym ust należy o nie zadbać, by nie były spierzchnięte, gdyż strupków nie da się zapigmentować, a na nawilżonych ustach pracuje się zdecydowanie łatwiej niż na tych przesuszonych. Dodatkowo dwa dni przed zabiegiem warto zrobić peeling ust.
Henna brwi najpóźniej 2 tygodnie przed pigmentacją. Laminacja brwi miesiąc wcześniej.
Przy zapisach na makijaż permanentny obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki na rzecz rezerwacji konkretnego terminu. Reszta jest płatna po zabiegu. Zaliczka przepada, jeśli klientka nie dotrze w ustalonym terminie na czas. W sytuacji, gdy gabinet „Monika Zawiślan Stylizacja i Wizaż” musi odwołać wizytę a klientka nie zgadza się na zmianę terminu – zaliczka jest zwracana w takiej samej kwocie, w jakiej została wpłacona.

Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić o tym fakcie, ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym (niestety nie świadczę takiej usługi w tej chwili), a to wymaga innego czasu oraz sprzętu. Należy zapisać się wtedy na konsultację i ustalić plan działania z linergistką.

Ze względów bezpieczeństwa zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu, gdy klientka nie przestrzegała zaleceń przedzabiegowych, będąc o nich poinformowana lub zataiła występowanie danego przeciwwskazania. W takim przypadku wpłacona zaliczka przepada.

                                                                      BONY PODARUNKOWE
Kupując kartę podarunkową, zgadzasz się na poniższy regulamin.
Karty podarunkowe upoważniają do skorzystania z usług w gabinecie „Monika Zawiślan Stylizacja i Wizaż”.
Kartę można wykupić całościowo na konkretny zabieg lub częściowo na jakąkolwiek kwotę.
Karty podarunkowe nie są zwrotne ani nie można ich wymienić na gotówkę. Nie ma także możliwości zwrotu reszty gotówki w przypadku wybrania tańszego zabiegu. Można natomiast dopłacić różnice do zabiegu droższego (po wcześniejszym ustaleniu).
Kartę można przekazać osobie trzeciej do realizacji (oraz koniecznie poinformować o tym fakcie – bez tego zabieg się nie odbędzie, a bon przepada), jeżeli nie występują u niej przeciwwskazania do wykonania konkretnego zabiegu. Jeżeli okaże się, że istnieją przeciwwskazania – karta podarunkowa przepada. Przepada także w momencie niepojawienia się w umówionym terminie. Zmiana terminu możliwa jest najpóźniej 3 dni (robocze) przed ustaloną wizytą, w innym wypadku przepada 30% wartości bonu. Dwukrotna zmiana terminu wiąże się z utratą 70% wartości bonu.
Karta nie łączy się z rabatami i promocjami.
Karta jest ważna miesiąc od daty zakupy (realizacja usługi musi nastąpić do dnia podanego na karcie podarunkowej) lub realizacja następuje ustalonego dnia.
Przy rezerwacji terminu należy poinformować o posiadaniu karty podarunkowej oraz należy ją okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
Realizacja usługi jest wykonana wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu (telefonicznie lub w wiadomości).
Termin zabiegu należy zarezerwować z wyprzedzeniem.
Ważność karty podarunkowej nie ulega wydłużeniu, a karty po terminie nie są realizowane.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych, zbieranych podczas rejestracji w naszym gabinecie, odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych, jest Monika Zawiślan prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą „Monika Zawiślan Stylizacja i Wizaż”, mieszcząca się w Wilkowicach , przy ul. Pszennej 19, tel. 605125852 .