DZIAŁAM MOBILNIE!

Posiadam bardzo dobrze wyposażone stanowisko mobilne, dzięki któremu mogę na życzenie klienta dojechać z całym wyposażeniem i kompleksowo wykonać usługę makijażu, stylizacji fryzur oraz wszystkich usług dostępnych w mojej ofercie.

Makijaż Leszno

NA ŻYCZENIE MOGĘ PRACOWAĆ W LOKALIZACJI KLIENTA

Wykonuję makijaże także w domu klienta. Mój mobilny salon makijażu powstał z myślą o klientach zapracowanych, którym brakuje czasu na wizytę w stacjonarnym salonie kosmetycznym. Możesz skontaktować się ze mną i ustalimy odpowiednią dla nas obu formę mojej usługi, oraz na pewno uda nam się dopasować do danej sytuacji.

WSPIERAM SESJE FOTOGRAFICZNE

Opierając się na doświadczeniach w odbytych sesjach zdjęciowych, jestem w stanie zapewnić najlepsze efekty makijażu, tak aby fotograf uchwycił piękno kobiety w różnych jej odsłonach.

WSPIERAM EVENTY ORAZ POKAZY

Planuję również udział w większych projektach, które pozwolą mi się rozwijać i czerpać doświadczenie z innych makijażystek , jestem otwarta na wszelką współpracę w zakresie obsługi pokazów i eventów.

WSPÓŁPRACUJE ZE STYLISTAMI I FRYZJERAMI

Posiadam kontakty z wysokiej klasy zakładami fryzjerskimi, z którymi na co dzień współpracuję, wymieniając w ten sposób doświadczenia oraz wzbogacam w ten sposób moje umiejętności.