Myślę, że warto zanim się ze mną skontaktujesz.

Jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz tu wiele odpowiedzi na swoje pytania!!! I nie będę miała codziennie po kilkanaście wiadomości jaka cena za makijaż…lub gdzie mam gabinet.

 1. Makijaż trwa około godziny (wyjątkiem jest próba ślubna, która trwa dłużej, dlatego na próbne preferuję dni oprócz piątku i soboty ze względu na potrzebny czas na ustalenie szczegółów).
 2. Koszt makijażu „próbnego ślubnego”, wieczorowego, okolicznościowego czy nawet dziennego jest taki sam (na tę chwilę 150zł). W każdy make-up wkładam tyle samo pracy i serducha ❤. W cenę wliczone są rzęsy w postaci kępek.
 3. Cennik innych usług oraz wszelkie dane kontaktowe, łącznie z mapką dojazdu do mojego gabinetu podaję na mojej stronie internetowej http://monikazawislan.pl
 4. Dojazd jest możliwy jedynie PRZY WIĘKSZEJ LICZBIE OSÓB* w jednym miejscu, jeśli oczywiście nie mam już kogoś wpisanego w gabinecie. Doliczam koszty dojazdu – 1 zł / km (w obie strony). *Wyjątkiem są zlecenia komercyjne.
 5. Nie wykonuję makijaży typu „tylko oczy”, „tylko podkład”, „tylko rzęsy”. Poświęcam każdej klientce godzinę i wykonuję TYLKO pełny makijaż.
 6. Często Panie proszą mnie, żebym je jakoś WCISNĘŁA pomiędzy klientki bo one tez chcą być piękne. Dla każdej klientki potrzebuję tyle samo czasu na makijaż – godzinę a fryzura w zależności co jest robione od pół godziny do godziny. Pragnę, aby każda moja klientka była zadowolona z mojej usługi, a wykonując coś na szybko, nie będzie miało takiego efektu. Tego najbardziej się wzbraniam- robienia na ilość, a nie na jakość. Postaram się, aby moją domeną była JAKOŚĆ MIMO WSZYSTKO.
 7. WAŻNE – na makijaż proszę przyjść BEZ MAKIJAŻU. Robiąc demakijaż, tracimy czas, który jest przeznaczony na makijaż właściwy. Druga sprawa, to fakt, że bezpośrednio po demakijażu oczy są wrażliwsze i mogą mocno łzawić, a efekt makijażu jest słabszy na czerwonym oku.
 8. WAŻNE – nie wykonuję regulacji brwi w trakcie makijażu, jeśli jest taka potrzeba, zapraszam kilka dni wcześniej na hennę z regulacją, którą również wykonuję u mnie w gabinecie.
 9. WAŻNE – w przypadku gdy robimy także fryzurę, proszę, by włosy były wcześniej umyte, gdyż nie mam możliwości umycia na miejscu. Jeśli włosy nie przetłuszczają się zbyt mocno zalecam umycie wieczorem przed dniem wizyty u mnie bo wtedy włosy lepiej się układają i się nie puszą.
 10. W przypadku spóźnienia przekraczającego 15 minut mogę odmówić wykonania usługi. Kolejne klientki mają prawo zostać przyjęte o umówionej godzinie. Szanujmy czas swój i innych ?
 11. Jeśli coś Ci wypadło i chcesz zrezygnować z terminu – po prostu mi o tym napisz! ?
 12. W kolejce czeka ktoś z listy rezerwowej, kto bardzo się z tego miejsca ucieszy. BRAK INFORMACJI O ODWOŁANIU TERMINU, nieodbieranie telefonu, itp. traktuję jako brak szacunku. Taka osoba nigdy więcej nie zostanie przeze mnie zapisana. SORRY NOT SORRY.
 13. PRZYGOTUJ SWOJĄ SKÓRĘ do makijażu. Na efekt końcowy mają wpływ nie tylko moje umiejętności czy kosmetyki nawet najdroższych marek. Ogromne znaczenie ma Twoja pielęgnacja ❤
  • Nie wykonuj zabiegów intensywnie oczyszczających/ złuszczających (mikrodermabrazja, laser) do dwóch tyg. Przed umówioną wizytą. ZRÓB NATOMIAST DZIEŃ PRZED DELIKATNY PEELING odpowiedni do rodzaju cery – to pięknie przygotuje ją pod makijaż i sprawi, że będzie on trwalszy.
  • Pamiętaj o regularnym NAWILŻANIU – podkłady długotrwałe źle prezentują się na odwodnionej skórze.
  • Odpowiednio wcześniej zadbaj o REGULACJĘ BRWI I NADPROGRAMOWYCH WŁOSKÓW na twarzy – podczas usługi makijażu nie ma na to czasu, a miejsca po nich są bardzo wrażliwe i zaczerwienione.
  • Nie opalaj się do 3 dni przed – na rozgrzanej skórze podkład trzyma się gorzej.
 14. Na PRÓBĘ ŚLUBNĄ przynieś zdjęcia swoich inspiracji (bukiet, fryzura, biżuteria, suknia, makijaż, kolor przewodni, ETC.). Proszę o założenie na ten czas BLUZECZKI W KOLORZE SUKNI – wpływa to na odbiór makijażu.
  1. Próba zazwyczaj wykonywana jest około 1-2 miesięcy przed terminem wesela, gdy już większość powyższych spraw jest ustalona. Wiele PM wybiera dzień przymiarki sukni na termin próby, by wykorzystać makijaż i sprawdzić go w praktyce, oraz określić czy cała stylizacja na pewno pasuje do sukni.? Próba trwa od 1,5 do 2 godzin. SERIO, SERIO!
 15. ZAPRASZAM DO REZERWACJI głównie poprzez stronę (PREFEROWANY SPOSÓB). Zawsze pozostaje ślad naszej konwersacji. KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ, PODAJ NASTĘPUJĄCE INFORMACJE:
  1. data + interesująca Cię godzina
  2. imię i nazwisko oraz numer kontaktowy
  3. WSZELKIE DODATKOWE INFORMACJE, o jakich powinnam wiedzieć, np. alergie, problemy skórne, czy wolisz koty, czy psy… (Żarcik taki ? Sprawdzam, czy jeszcze czytasz ten elaborat ?)
    • Chodzi mi o to, żebyś jasno określiła szczegóły, a nie liczyła, że się domyślę, że pytasz o makijaż dla siebie siostry i mamy, podczas gdy prosisz o jedną godzinę (JEDNA GODZINA TO JEDNA OSOBA). Tez czasem bywam zakręcona i lepiej mieć wszystko czarno na białym! ?
    • Jeśli nie odpowiadam Ci dłużej niż 2 dni i nie jest to piątek/sobota – czyli intensywnie pracowity dla mnie dzień (chyba że na fp jest info o moim wyjeździe/urlopie), PROSZĘ – PRZYPOMNIJ MI SIĘ ?
    • Jako kobieta pracująca na dwóch etatach, mama 2 dzieci, żona, mam sporo obowiązków i MIEWAM GORSZE DNI… wtedy czasem coś przeoczę… TO NIE JEST MOJA ZŁOŚLIWOŚĆ ❤
    • Jeśli odpisałam, że potwierdzam rezerwację i wszystko zapisałam – makijaż możesz uznać za ZAKLEPANY ?
 16. Aby rezerwacja została zatwierdzona, proszę w okresie ostatnich 10 dni poprzedzających miesiąc, w którym mamy się spotkać o wpłatę zadatku w wysokości 50 zł na moje konto: 02 1090 2125 0000 0001 3307 8744 Jest to konieczne w celu potwierdzenia twojej wizyty. Brak potwierdzenia i wpłaty zadatku anuluje umówiony termin.
 17. Z powodów podanych powyżej NIE PRACUJĘ W NIEDZIELE I ŚWIĘTA. (są wyjątkowe sytuacje, w których zgadzam się przyjąć ale wtedy za podwójną stawkę) Rodzina jest dla mnie ważna – proszę uszanuj to ?

Co powinnaś wiedzieć o makijażu permanentnym?

 1. Nie wykonuję makijażu permanentnego wcześniej niż 2 tygodnie po przyjęciu szczepionki na COVID, pod warunkiem, że czujecie się dobrze i nic się nie dzieje. Dla mnie najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo.
 2. Stan bezpośrednio po szczepieniu jest przeciwwskazaniem bezwzględnym. Poinformuj o tym stanie, aby ustalić nowy, dogodny termin. Zgodnie z regulaminem, przyjście na wizytę z przeciwwskazaniami wiąże się z dodatkową opłatą w dniu zabiegu.

STYLIZACJA BRWI

 • Zabieg stylizacji brwi polega na prawidłowym doborze kształtu, zgodnie z anatomią i możliwościami nadania kształtu, pofarbowaniu włosków dopasowując je do koloru włosów i preferencji klientki oraz opcjonalnie zabarwieniu skóry w obrębie kształtu brwi.
 • *Stylizacja brwi powinna być poprzedzona próbą uczuleniową.
 • Zabiegi wykonuje się nie częściej niż co 4 tygodnie od poprzedniej aplikacji.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

 • Przed podjęciem decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego proszę zapoznać się z moimi pracami. Jeżeli mój styl pracy jest dla Ciebie odpowiedni i zadowalający – zapraszam do kontaktu.
 • Nie wykonuję makijażu niezgodnego z moim poczuciem estetyki czy łamiącego główne jego zasady. Dobór kształtu i koloru jest oczywiście indywidualny.
 • Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić naturalną urodę i skorygować w miarę możliwości niedoskonałości czy asymetrię, która występuje u każdego, a nie być sztucznym, przerysowanym tatuażem. Powinien pasować do makijażu codziennego oraz twarzy sauté.
 • Pigmenty utrzymują się w skórze przez okres od kilku miesięcy do kilku lat (w zależności od obszaru). Przez cały czas ulegają stopniowemu rozjaśnianiu.
 • Na trwałość makijażu wpływa wiele czynników: wiek, rodzaj skóry, stan zdrowia, styl życia.
 • Monika Zwiślan zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu, gdy klientka nie przestrzegała zaleceń przedzabiegowych, będąc o nich poinformowana. W takim wypadku wpłacona kwota przepada.
 • Zalecam przyjście w pomalowanych przez siebie brwiach, ułatwi to konsultację w doborze koloru. Nie reguluj brwi co najmniej miesiąc przed zabiegiem. Pomoże to w doborze naturalnego kształtu.
 • Nie można w pełni zagwarantować oczekiwanych wyników zabiegu, ani że będą one identyczne w przypadku każdego klienta. Ilość zabiegów oraz ich efekt jest uwarunkowany dla każdej osoby indywidualnie.
 • Nie wykonujemy brwi w kolorze czarnym, ponieważ jest to połączenie zimnych barw, które po czasie wypłukują się w chłodne tony: grafit i niebieski.
 • Makijaż permanentny należy odświeżać w miarę potrzeby, unikając w ten sposób odbarwień na niepożądane kolory.
 • Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja – rysunek wstępny. Pigmenty wybierane są przez linergistkę i dopasowane do naturalnej urody Klientki. Nie wykonujemy tatuażowych brwi.
 • Jeżeli jest taka konieczność – nasze klientki mają zagwarantowaną darmową usługę laserowego usuwania/rozjaśniania makijażu permanentnego/neutralizacji koloru w ramach odświeżenia.
 • Przy dopigmentowaniu obowiązują takie same przeciwwskazania, jak przy zabiegu głównym. Choroba/przeziębienie/osłabienie organizmu są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu/dopigmentowania!
 • Wskazania przed zabiegiem pigmentacji:
   • 24h przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu, środków odurzających ani brać leków przeciwbólowych.
   • W przypadku skóry suchej należy zadbać o jej odpowiednie nawilżenie.
   • Opalenizna (nawet lekka; także po solarium) jest przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego.
   • Odradza się przyjmowania w dniu zabiegu wszystkiego, co może podnieść ciśnienie: energetyki, spalacze oraz leki rozrzedzające krew.
   • Aktywna opryszczka to bezwzględne przeciwwskazanie do wykonania zabiegu.
   • Przed makijażem permanentnym ust należy o nie zadbać, by nie były spierzchnięte, gdyż strupków nie da się zapigmentować, a na nawilżonych ustach pracuje się zdecydowanie łatwiej niż na tych przesuszonych. Dodatkowo dwa dni przed zabiegiem warto zrobić peeling ust.
   • Henna brwi najpóźniej 2 tygodnie przed pigmentacją. Laminacja brwi miesiąc wcześniej.
 • Przy zapisach na makijaż permanentny obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki na rzecz rezerwacji konkretnego terminu. Reszta jest płatna po zabiegu. Zaliczka przepada, jeśli klientka nie dotrze w ustalonym terminie na czas. W sytuacji, gdy Monika Zawiślan musi odwołać wizytę a klientka nie zgadza się na zmianę terminu – zaliczka jest zwracana w takiej samej kwocie, w jakiej została wpłacona.
 • Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić o tym fakcie, ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym (również świadczymy takie usługi), a to wymaga innego czasu oraz sprzętu. Należy zapisać się wtedy na konsultację i ustalić plan działania z linergistką.
 • Ze względów bezpieczeństwa zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu, gdy klientka nie przestrzegała zaleceń przed zabiegowych, będąc o nich poinformowana lub zataiła występowanie danego przeciwwskazania. W takim przypadku wpłacona zaliczka przepada.