Myślę , że warto zanim się ze mną skontaktujesz.
Jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz tu wiele odpowiedzi na swoje pytania!!! i nie będę miała codziennie po kilkanaście wiadomości jaka cena za makijaż…lub gdzie mam gabinet..
1. Makijaż trwa około godziny (wyjątkiem jest próba ślubna, która trwa dłużej dlatego na próbne preferuję dni oprócz piątku i soboty ze względu na potrzebny czas na ustalenie szczegółów).
2. Koszt makijażu „próbnego ślubnego”, wieczorowego, okolicznościowego czy nawet dziennego jest taki sam( na tą chwilę 150zł). W każdy make-up wkładam tyle samo pracy i serducha ❤. W cenę wliczone są rzęsy w postaci kępek.
3. Cennik innych usług oraz wszelkie dane kontaktowe, łącznie z mapką dojazdu do mojego gabinetu podaję na mojej stronie internetowej http://monikazawislan.pl
4. Dojazd jest możliwy jedynie PRZY WIĘKSZEJ LICZBIE OSÓB* w jednym miejscu, jeśli oczywiście nie mam już kogoś wpisanego w gabinecie. Doliczam koszty dojazdu – 1 zł / km (w obie strony).
*Wyjątkiem są zlecenia komercyjne.
5. Nie wykonuję makijaży typu „tylko oczy”, „tylko podkład”, „tylko rzęsy.” Poświęcam każdej klientce godzinę i wykonuję TYLKO pełny makijaż.
6. Często Panie proszą mnie, żebym je jakoś WCISNĘŁA pomiędzy klientki bo one tez chcą być piękne. Dla każdej klientki potrzebuję tyle samo czasu na makijaż godzinę a fryzura w zależności co jest robione od pól godziny do godziny. Pragnę aby każda moja klientka była zadowolona z mojej usługi, a wykonując cos na szybko nie będzie miało takiego efektu. Tego najbardziej się wzbraniam- robienia na ilość a nie na jakość. Postaram się aby moją domeną była JAKOŚĆ MIMO WSZYSTKO.
7. WAŻNE – na makijaż proszę przyjść BEZ MAKIJAŻU. Robiąc demakijaż tracimy czas, który jest przeznaczony na makijaż właściwy. Druga sprawa, to fakt, że bezpośrednio po demakijażu oczy są wrażliwsze i mogą mocno łzawić a efekt makijażu jest słabszy na czerwonym oku.
8. WAŻNE – nie wykonuję regulacji brwi w trakcie makijażu, jeśli jest taka potrzeba zapraszam kilka dni wcześniej na hennę z regulacją, którą również wykonuję u mnie w gabinecie.
9. WAŻNE – w przypadku gdy robimy także fryzurę, proszę by włosy były wcześniej umyte, gdyż nie mam możliwości umycia na miejscu. Jeśli włosy nie przetłuszczają się zbyt mocno zalecam umycie wieczorem przed dniem wizyty u mnie bo wtedy włosy lepiej się układają i się nie puszą.
10. W przypadku spóźnienia przekraczającego 15 minut mogę odmówić wykonania usługi. Kolejne klientki mają prawo zostać przyjęte o umówionej godzinie. Szanujmy czas swój i innych 😉
11. Jeśli coś Ci wypadło i chcesz zrezygnować z terminu – po prostu mi o tym napisz! 😛
W kolejce czeka ktoś z listy rezerwowej, kto bardzo się z tego miejsca ucieszy. BRAK INFORMACJI O ODWOŁANIU TERMINU, nieodbieranie telefonu, itp. traktuję jako brak szacunku. Taka osoba nigdy więcej nie zostanie przeze mnie zapisana. SORRY NOT SORRY.
12. PRZYGOTUJ SWOJĄ SKÓRĘ do makijażu. Na efekt końcowy mają wpływ nie tylko moje umiejętności czy kosmetyki nawet najdroższych marek.
Ogromne znaczenie ma Twoja pielęgnacja ❤
* nie wykonuj zabiegów intensywnie oczyszczających/ złuszczających (mikrodermabrazja, laser) do dwóch tyg. przed umówioną wizytą. ZRÓB NATOMIAST DZIEŃ PRZED DELIKATNY PEELING odpowiedni do rodzaju cery – to pięknie przygotuje ją pod makijaż i sprawi, że będzie on trwalszy.
* pamiętaj o regularnym NAWILŻANIU – podkłady długotrwałe źle prezentują się na odwodnionej skórze.
*odpowiednio wcześniej zadbaj o REGULACJĘ BRWI I NADPROGRAMOWYCH WŁOSKÓW na twarzy – podczas usługi makijażu nie ma na to czasu a miejsca po nich są bardzo wrażliwe i zaczerwienione.
*nie opalaj się do 3 dni przed – na rozgrzanej skórze podkład trzyma się gorzej.
13. Na PRÓBĘ ŚLUBNĄ przynieś zdjęcia swoich inspiracji (bukiet, fryzura, biżuteria, suknia, makijaż, kolor przewodni, ETC.). Proszę o założenie na ten czas BLUZECZKI W KOLORZE SUKNI – wpływa to na odbiór makijażu.
Próba zazwyczaj wykonywana jest około 1-2 miesięcy przed terminem wesela, gdy już większość powyższych spraw jest ustalona. Wiele PM wybiera dzień przymiarki sukni na termin próby, by wykorzystać makijaż i sprawdzić go w praktyce, oraz określić czy cała stylizacja na pewno pasuje do sukni.👍 Próba trwa od 1,5 – 2 godzin. SERIO SERIO
14. ZAPRASZAM DO REZERWACJI głównie poprzez stronę (PREFEROWANY SPOSÓB). Zawsze pozostaje ślad naszej konwersacji. KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ PODAJ NASTĘPUJĄCE INFORMACJE:
– data + interesująca Cię godzina
– imię i nazwisko oraz numer kontaktowy
– WSZELKIE DODATKOWE INFORMACJE o jakich powinnam wiedzieć, np. alergie, problemy skórne, czy wolisz koty czy psy… (Żarcik taki 😛 Sprawdzam czy jeszcze czytasz ten elaborat 😃)
Chodzi mi o to, żebyś jasno określiła szczegóły, a nie liczyła, że się domyślę, że pytasz o makijaż dla siebie siostry i mamy, podczas gdy prosisz o jedną godzinę (JEDNA GODZINA TO JEDNA OSOBA). Tez czasem bywam zakręcona i lepiej mieć wszystko czarno na białym! 🙂
Jeśli nie odpowiadam Ci dłużej niż 2 dni i nie jest to piątek/sobota – czyli intensywnie pracowity dla mnie dzień (chyba, że na fp jest info o moim wyjeździe/urlopie), PROSZĘ – PRZYPOMNIJ MI SIĘ 😘
Jako kobieta pracująca na dwóch etatach, mama 2 dzieci, żona, mam sporo obowiązków i MIEWAM GORSZE DNI… wtedy czasem coś przeoczę… TO NIE JEST MOJA ZŁOŚLIWOŚĆ ❤
Jeśli odpisałam, że potwierdzam rezerwację i wszystko zapisałam – makijaż możesz uznać za ZAKLEPANY 😃
15. Aby rezerwacja została zatwierdzona proszę w okresie ostatnich 10 dni poprzedzających miesiąc w którym mamy się spotkać o wpłatę zadatku w wysokości 50 zł na moje konto.
02 1090 2125 0000 0001 3307 8744
Jest to konieczne w celu potwierdzenia twojej wizyty. brak potwierdzenia i wpłaty zadatku anuluje umówiony termin.
16. Z powodów podanych powyżej NIE PRACUJĘ W NIEDZIELE I ŚWIĘTA. ( są wyjątkowe sytuacje, w których zgadzam się przyjąć ale wtedy za podwójną stawkę) Rodzina jest dla mnie ważna – proszę uszanuj to 😘
TEN POST MA NA CELU USPRAWNIĆ NASZĄ KOMUNIKACJĘ.
Pamiętajcie, że WIZAŻ TO MOJA WIELKA PASJA, A JA KOCHAM WAS MALOWAĆ 😉
Buziaki 😘
Ps. PROWADZĘ WARSZTATY MAKIJAŻU NA WŁASNY UŻYTEK – po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową lub na priv.
ufff. ale się rozpisałam. dziękuję za lekturę, a wytrwałym gratuluję i pozdrawiam