MAKE UP

Uważam, że makijaż jest formą wyrażania siebie. Dlatego staram się także dobierać najwłaściwsze i najwyższej jakości kosmetyki, tak aby dyskretnie podkreśliły Twoją urodę i piękno. Tylko właściwe kolory mogą sprawić, że Twoja uroda wysunie się na pierwszy plan, a tym samym Twoja osobowość zostanie korzystnie podkreślona. Wiem, że w makijażu nie ma miejsca na przypadek. Zdaję sobie sprawę, że w makijażu mają znaczenie czasami najmniejsze szczegóły które muszą być dopracowane i ja staram się to robić, dbać o każdy detal. . Bardzo zależy mi na tym, aby każda klientka była zadowolona z efektu końcowego, aby poczuła się piękna, zadbana i wyjątkowa.

STYLIZACJE FRYZUR

Fryzura zaraz za makijażem odgrywa w naszym wyglądzie bardzo duże znaczenie. Idąc za nowymi trendami w tej dziedzinie potrafię upiąć każdy kok, czy zapleść najbardziej fantazyjnego warkocza. Fryzury to pasja którą na bieżąco rozwijam i udoskonalam.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BARWI

Od niedawna ruszyła nowa usługa MAKIJAŻ PERMANENTNY BARWI W WILKOWICACH/K. Leszna . Dbam o wasze bezpieczeństwo. Wkrótce pojawi się regulamin usługi.

henna brwi Leszno Wilkowice

HENNA BRWI

Henna brwi jest ostatnio bardzo modnym zabiegiem kosmetycznym. Dzięki niej efekt pomalowanych i widocznych brwi utrzymuje się do kilku dni lub nawet tygodni, co sprawia, że staje się bardzo wygodnym zabiegiem upiększającym.

WARSZTATY

A może malowanie sprawia Ci trudności i chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonywać makijaż, jeśli chcesz każdego dnia samodzielnie go wykonywać to zapraszam na warsztaty podczas których zdradzę Ci sekrety i tajniki pięknego makijażu.

Od tej pory tylko dzięki sobie będziesz najpiękniejszą wersją samej siebie… Każdego dnia !